Promovează Anunţul

Sef Echipa curatenie - Sfantu Gheorghe

Gratuit
Munci necalificate Covasna Data publicării: Iunie 11, 2019 Numărul anunţului: 14138 Vizualizări: 33
Printează Anunţul

Angajam Sef Echipa ingrijitori cladiri in Sfantu Gheorghe pentru o echipa de aprox 15 persoane.

Responsabilitati:
- organizarea activitatilor de curatenie la clientul alocat (organizare personal pe ture, impartire sarcini)
- instruirea noilor angajati din echipa
- participa la activitatile de curatenie zilnica si generala
- intocmire pontaj lunar
- intocmire periodica a cererii de necesar materiale si transmitere la sediu

Cerinte:
- vorbirea limbii romane si a limbii maghiare (o buna parte din echipa vor fi vorbitori de limba maghiara)
- minim studii medii (liceu sau profesionala)
- avantaj experienta in coordonarea unei echipe / abilitati de coordonare
- cazier curat
- persoana responsabila, cu initiativa
- avantaj carnet cat B, disponibilitate la deplasari

Oferim:
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Salariu fix si tichete de masa
- Instruire la locul de munca inaintea inceperii proiectului

Detalii la numarul 0727.277.478

Informaţii utile

  • Evitaţi escrocheriile şi plătiţi direct (în mână) sau prin PayPal
  • Niciodată nu plătiţi prin Western Union, Moneygram sau alte servicii anonime de plată.
  • Nu cumpăraţi sau vindeţi înafara ţării voastre. Nu acceptaţi cecuri dinafara ţării
  • Acest site nu este implicat în nici o tranzacţie şi nici nu controlează plăţile, transportul, garanţia tranzacţiilor, nu oferă "protecţia cumpărătorului" dar nici "certificarea vânzătorului".

Comentarii

    Lasă un comentariu (mesajele ofensatoare şi cele spam vor fi şterse)

    Alte anunţuri ale utilizatorului Gabriela

    Utilizatorul nu are alte anunţuri